Hotel HavraniaHotel Havrania - ZázriváHotel Havrania v zime

Hotel Havrania

Hotel Havrania leží v náručí hustých a bohatých lesov Malej Fatry. Ticho, vynikajúci vzduch, výhľad na Rozsutec a jedna z najkrajších prírodných panorám Slovenska sú balzamom pre telo i dušu. Zážitok z jedinečných darov prírody umocňujú moderné hotelové služby. Hotel Havrania je zázrivským symbolom príjemného pobytu v spoločnosti rodiny, priateľov, kolegov či obchodných partnerov.Individuálny a priateľský prístup personálu spolu vytvárajú rodinnú atmosféru. V útulnom prostredí izieb a spoločných priestorov nájdu hostia dostatok súkromia i pohodlia.

hotel-reštauráciaReštaurácia Hotel HavraniaHotel Havrania - Koliba

Na čerstvom vzduchu chutí lepšie

V reštaurácii si návštevníci môžu pochutnať na jedlách európskej kuchyne, alebo nechať sa zlákať tajomstvami miestnych špecialít. Zvlášť široký je výber kvalitných odrodových vín. Letné grilovačky v zrubovej kolibe s nezabudnuteľným výhľadom na západ slnka sú jedinečné. Večery v altánku spestruje živá hudba.

konferencieHotelové kinoškolenie Hotel HavraniaZázrivá: západ slnka

Konferenčný Hotel Havrania

Hotel Havrania je ideálnym prepojením prírody a práce. Konferenčná miestnosť je vybavená modernou počítačovou, projekčnou a zvukovou technikou. Internet je samozrejmou súčasťou celého hotela.


svadba-hotelHotelový apartmánsvadobný hotel

Svadobný Hotel Havrania

Hotel Havrania je vyhľadávaným miestom pre svadby, zábavy, oslavy výročí, promócie a rodinné udalosti. Ubytovanie mladomanželov býva častým darom Hotela Havrania.


Lyžovanie - Hotel HavraniaRozsutec: pohľad z Hotela Havrania

Športový Hotel Havrania

Spoločenskú miestnosť je možné prestavať aj na športový priestor, kde v prípade nepriaznivého počasia nájdu útočisko priaznivci stolného tenisu, alebo šípok. Vedľa hotela sa nachádza tenisový kurt. Športové náradie v posilňovni, ale aj horské bicykle sú hosťom k dispozícii i s tipmi na výlety. Lyžiarom slúžia zjazdovky v zázrivskom Ski centre Kozinec a iných lyžiarskych centrách.


Hotel Havrania - RelaxHotel Havrania - BazénHotel Havrania - masáž

Relax

Využite jeden z darov Zeme - príjemne hrejivú vodu v krytom bazéne hotela. Pôsobí priaznivo na úľavu kĺbov a svalov, čo Vás po celodennej lyžovačke, alebo horskej túre zaručene vráti do hry. K očiste tela i duše prispeje vyhriata sauna a k celkovému uvoľneniu relaxačná masáž z rúk kvalifikovaného personálu. V okruhu 50 km od hotela sa nachádza trojica termálnych kúpeľov.


Rafting po OraveKone pred Hotelom HavraniaOrava - pltehotel-cyklistika

Objavujte krásy Oravy

Okolie Hotela Havrania je zdrojom zážitkov na každý deň. Môžete ich objavovať pešo, na bicykli, v raftovom člne, na lyžiach, alebo autom. Tipom môže byť jazda na koni. Slobodne si zajazdite po okolitých stráňach.


Hotel Havrania - SalašZázrivá-zvonkárHotel Havrania - ZvonicaZázrivá-kroje

Kultúra a tradície

V Zázrivej prišli na svet populárne syrové korbáčiky. V okolí sú salaše, môžete ich navštíviť, pozrieť si výrobu syra a zakúsiť produkciu tunajších bačov. Ako žili tunajší ľudia? Nechajte sa očariť dômyselnosťou a zručnosťou predkov v skanzene oravskej dediny v Zuberci, alebo navštívte dominantu - Oravský hrad. Odpustové slávnosti, Zázrivské dni, alebo Jánošíkove dni v neďalekej Terchovej ponúkajú dotyk s tradičným spôsobom života a majstrovstvom ľudových remeselníkov.


Hotel Havrania - rodinný hoteHotel Havrania - Jeseňhotel-karneval

Detský Hotel Havrania

Hotel Havrania je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a preliezkami, detské diskotéky a premietanie detských filmov sú len našim ďalším drobným príspevkom.


Hotel Havrania - prospekt

Hotel Havrania (PDF)

Ponuka Hotela Havrania

13 izieb, 4 apartmány
38 lôžok, 15 prísteliek
reštaurácia: 60 miest plus 40 miest na dvoch terasách
konferencie a svadby: do 50 miest
9-miestny hotelbus